www.cvonline.hu

Szállítmányozási asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.01.25.
Hirdetés azonosító: 1187754
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Partnerünk meghatározó szereplője a közúti-, légi-, tengeri szállítmányozásnak. Jelentkezz hozzájuk asszisztensi feladatkörben munkatársnak!

Feladatok:

  • adatrögzítés
  • lefűzés
  • szkennelés
  • megrendelők, fuvarlevelek nyomtatása
  • egyéb irodai adminisztráció

Elvárások:

  • MS Office ismeretek
  • középszintű angol nyelvtudás
  • logisztika/szállítmányozás/külkereskedelem területén folyataott tanulmányo

Munkaidő: H-CS: 8.15 - 17.00, P: 8.15-14.15, heti 3-4 alkalommal

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó óradíj: 926 Ft/óra
  • tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakmai gyakorlat leigazoláásnak lehetősége

Amennyiben szeretnél egy nemzetközi csapatban dolgozni Link megjelenítésekövetően jelentkezzél a pozícióra vagy küldd el önéletrajzodat E-mail cím megjelenítése e-mail címre "logisztika" jeligével.