Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szállítási Ügyintéző

  • ZOLLNER Kft.
  • Vác, Pest, Budapest
  • A hirdetés 23 napja lejárt

A Zollner Kft. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalókat:

SZÁLLÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

FELADATOK

  • A területhez tartozó dokumentációk kezelése
  • Fuvarszervezés
  • Rakományokhoz tartozó adminisztráció elvégzése
  • EKAER ügyintézés

ELVÁRÁSOK

  • Magabiztos PC és MS Office használat

ELŐNYÖK

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP rendszer ismerete
  • Fuvarszervezési és/vagy logisztikai tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Utazási támogatás
  • Bónusz juttatások
Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol és/vagy német nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével küldheti.

Helyek Vác
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző, Vámügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.01.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre