Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szállítási Koordinátor

  • A hirdetés 42 napja lejárt

Logisztikai csapatunkba

munkatársat keresünk.

Amennyiben képes vagy úgy menedzselni a munkafolyamatokat, hogy minden időben és pontosan legyen elvégezve, kitartóan és konstruktívan tudsz dolgozni a célok elérése érdekében, úgy köztünk a helyed!

Feladataid:

  • Napi szinten irányítod és ellenőrzöd a területedhez tartozó alvállalkozók kiszállításait a cég informatikai rendszerében
  • Biztosítod a megfelelő számú és minőségű alvállalkozók, valamint szállító kapacitások rendelkezésre állását a hozzád rendelt területen
  • Figyeled a kiszállítási terhelést, szükség esetén beavatkozol
  • Tervezed és felülvizsgálod a szállítási költségeket, az optimális kihasználtság érdekében
  • Értékeled a szállítók teljesítményét, javaslatokat teszel a vezetők számára a fejlesztésekre, cserékre
  • Ellenőrzöd az alvállalkozói teljesítéseket
  • Aktívan részt veszel az alvállalkozói egyeztetésekben, oktatásokban, támogatásokban
  • Javaslatokat teszel az egyes rendszerek, folyamatok javítására, kidolgozott modellekkel

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (szakirányú előny)
  • Kiemelkedő szervezőkészség
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság, proaktivitás
  • Mobilitás, vidéki látogatások, esetleg pár napos távollét vállalása.
  • Gyors döntéshozó képesség, határozottság, lendületesség, jó kommunikációs készség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, World, egyéb Microsoft Office programok)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Dinamikus fejlődésben való részvétel, folyamatos kihívásokat jelentő munkakör, fiatalos, együttműködő, jó csapat
  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes szakmai önéletrajzodat a munkakör és a fizetési igény megjelölésével várjuk a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre