Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakmai vezető

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.11.29.

Üzleti tanácsadás területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk

pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Tanácsadói csapat operatív vezetése, irányítása
  • Komplex stratégiai tanácsadási projektek megvalósítása az ajánlatírástól a tervezésen át a leszállításig
  • Munkatársak és együttműködő partnerek szakmai tevékenységének irányítása és ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a partnerekkel, a cég szakmai képviselete
  • Elkészült tanácsadói anyagok minőségbiztosítása, magas színvonalú prezentációk, szakmai tanulmányok és egyéb projekt dokumentumok készítésének biztosítása, ezek eredményeinek prezentálása
  • Üzletfejlesztési tevékenységek ellátása
  • A cégvezetés szakmai támogatása

Elvárások

  • Legalább 5-7 éves tanácsadó cégnél vagy üzleti elemző, projekt menedzser, termékmenedzser munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, magyarul és angolul
  • MS Office csomag használatának magas szintű ismerete (Word, Excel, Powerpoint)
  • Több feladat egyidejű végzésének képessége
  • Fejlett csapatvezetési képességek
  • Kollégák szakmai fejlődésének előmozdítása, szakmai coaching
  • Lényeglátó és gyors problémamegoldás, nagy mennyiségű információ gyors feldolgozása és igény szerinti strukturálása
  • Proaktív, problémamegoldó attitűd

Előnyök

  • Turisztikai iparágban szerzett tapasztalat előny
  • Stratégiai / üzleti tanácsadó cégnél szerzett tapasztalat előny
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Termékmenedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi menedzser, Pénzügyi tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember, Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre