Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakmai gyakorlat

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogram

Alapozd meg a jövődet a Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogrammal! Pályázz az ösztöndíjra, és töltsd el szakmai gyakorlatodat a hazai és külföldi közigazgatás legjobb helyein! Jelentkezz január 21-ig.

  • 10 hónapos szakmai gyakorlat, melyből 7 hónap a belföldi, 3 hónap a külföldi szakasz
  • A belföldi programszakaszra az ösztöndíj összege havi nettó 250,000 Ft
  • A program teljes ideje alatt mentor segíti a fejlődést

Részletesebb leírás:

Az ösztöndíjprogram keretében alkalom nyílik egy 10 hónapos szakmai gyakorlatra, melyből 7 hónap a belföldi és 3 hónap a külföldi ösztöndíj szakasz, így a résztvevők külföldön is szakmai tapasztalatot szerezhetnek, olyan helyekre is eljuthatva, ahová másképp nem lenne lehetőségük. A program teljes időtartama alatt a résztvevők szakmai fejlődését színvonalas, magyar és idegen nyelvű képzések, valamint mentorok is segítik. A belföldi programszakasz során az ösztöndíj összege havi nettó 250,000 Ft. A pályázati eljárásban való részvétel feltétele a magyar állampolgárság, a felsőfokú végzettség (BA/BSc, MA/MSC, illetve egyetemi vagy főiskolai diploma), tárgyalóképes angol vagy német vagy francia nyelvtudás. A pályázó, a pályázat benyújtásának időpontjában nem állhat kormányzati szolgálati jogviszonyban, és meg kell felelnie a pályázati felhívásban foglalt egyéb feltételeknek. Előnyt jelent a felsőfokú nyelvismeret, illetve további európai uniós nyelvek magas szintű ismerete.

Az ösztöndíjprogrammal kapcsolatos további részleteket, híreket és aktualitásokat megtekintheti a program weboldalán a Link megjelenítése címen, vagy saját Facebook oldalán: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Külföld
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Közigazgatás / Államigazgatás
Külföldi munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia, Német
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Irodai szakmai asszisztens

persona service

Irodai szakmai asszisztens magyar – német nyelv...
Németország, Külföld

Orvos szakmai vezető

HSA Kft.

Orvos szakmai vezető Feladatok: intézmény szakm...
Hajdú-Bihar

Agilis szakmai támogató

OTP Bank NyRt.

Az OTP Bank Nyrt. Lakossági Hitelezési Igazgató...
Budapest, Pest