Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakmai asszisztens - Győr környéke

Man at Work Kft.
Régió: Győr-Moson-Sopron, Győr

Hozzáadva: 2019.07.12.
Jelentkezési határidő: 2019.07.12.

Szakmai asszisztens

Feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszer napi szintű használata
  • Az ügyfelektől érkező megbízások teljesítéséhez szükséges munkafolyamatok adminisztrációja és precíz nyomon követése
  • Kifogástalan kapcsolattartás az ügyfelekkel és a munkatársakkal
  • Értékesítési vezető munkájának napi szintű támogatása
  • Beszállítói reklamációk menedzselése
  • Heti és havi kimutatások, Excel napi szintű használata
  • Rajzok készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • CAD program ismerete
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési szemlélet
  • Angol nyelvismeret
  • MS Office erős felhasználói ismerete
  • Együttműködési készség
  • Igényes, fejlődésközpontú szemléletmód
  • Rugalmas, önálló, terhelhető, proaktív személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Határidők betartása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Győr

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre