Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakaszmérnök - építőmérnök (Szolnok)

  • A hirdetés 18 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Szakaszmérnök - építőmérnök

Helység
Szolnok
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő
Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a szakterületnek megfelelő időszakos és eseti vizsgálatok, felügyeleti és karbantartási munkák tervezése, elkészítése
  • a területéhez rendelt szakaszok tevékenységének szakmai felügyelete
  • hatáskörébe tartozó műszaki vizsgálatok és mérések, felügyeleti és karbantartási tevékenységek utasítások szerinti elvégzése, elvégzésének irányítása, a végrehajtás ellenőrzése. A vizsgálatok alapján szükséges műszaki és biztonsági intézkedések megtétele
  • szakmai felügyeleti tevékenység szervezése, felügyelete, ellenőrzése
  • részvétel diagnosztikai mérésekben, azok dokumentálásában, a mérési eredmények kiértékelésében, elemzésében. A mérési
  • eredmények alapján teendő szükséges intézkedésekre szakmai prioritások meghatározása szakmai elhatárolás szerinti komplex értékelések és minősítések készítése. A felügyelete alá tartozó szakaszok tevékenységének ellenőrzése, intézkedések az eltérések korrigálására
  • közreműködés és az üzemeltetői érdekek érvényre juttatása a szakterületét érintő beruházási, felújítási és karbantartási munkákban, átadás-átvételi eljárásokban. Forgalomba helyezések előtti mérések ellenőrzése, felülvizsgálata
  • információk gyűjtése a hatáskörébe tartozó berendezések műszaki állapotáról, amelyek alapján javaslattétel beruházási, felújítási és tervezhető karbantartási munkákra, a műszaki dokumentáció és technológia módosítására, az éves műszaki tervek összeállítására

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség - építőmérnöki diploma
  • a munkakör betöltéséhez szükséges végzettségek megszerzéséhez tanfolyamot biztosítunk
  • 1 év szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • infrastruktúra szakirány

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.10.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina 1/511-1079 / 01-10-79

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építőmérnök, Ingatlan menedzser, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre