Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakápoló

  • A hirdetés 64 napja lejárt

Budapesti belvárosi rendelőbe főállású

körzeti-foglalkozás-egészségügyi

Szakápoló

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • háziorvosi és üzemorvosi nővéri munka
  • kapcsolattartás a páciensekkel
  • irodai, szervezési feladatok
  • vizsgálatok megszervezése, lebonyolítása
  • hatósági szervekkel való  kapcsolattartás

Elvárás:

  • diplomás ápoló, vagy a fenti munkakör betöltéséhez szükséges szakirányú végzettségek (klinikai szakápoló, körzeti – közösségi ápoló, OKJ 54501201 + üzemi szakápoló)
  • önálló számítógép felhasználói gyakorlat (X-Doki Visual, nyilvántartó programok, levelezés, adatbázis kezelés, szövegszerkesztői ismeretek, internetes alkalmazások)
  • jó kommunikációs és szervezési készség, empátia, megbízhatóság

Előny:

  • fizioterápiás asszisztensi végzettség
  • többéves szakirányú tapasztalat
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás

Szakmai önéletrajzokat bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre, vagy a Jelentkezés gombra kattintva várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Egészségügy / Szociális ellátás
Szakmunka / fizikai munka > Nővér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre