Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakács

  • NOBU Budapest Étterem
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

"Kempinski Hotelben” lévő NOBU Budapest Étterem

Kezdő szakácsot keresünk

Feltétel:

  • Szakirányú végzettség, éttermi munka tapasztalat,
  • Pontos, precíz önálló munkára való képesség,
  • Kreativitás.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Jó csapat,
  • Kiváló munkakörülmények.

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát küldje el.

Az új adatvédelmi törvények betartása fontos számunkra kérlek, pályázatodban mindenképpen jelezd, amennyiben szeretnéd, hogy adatbázisunkba bekerüljön az önéletrajzod, és azt további 3 hónapig őrizzük a pályázati kiírás lejárta után.

Köszönjük közreműködésedet.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre