Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakács

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatóként tartja számon.

Szakács

munkatársat keresünk Gyöngyöshalászon található gyári éttermünkbe

Feladatok:

  • Az ételeket a szükséges minőségben és mennyiségben szakszerűen elkészíti, minőséget folyamatosan ellenőrzi
  • Ételek tálalása
  • Közreműködés a konyha zavartalan működésének biztosításában,
  • Konyhalányok, konyhához tartozó személyzet koordinálása
  • Rendszeres/időszakos leltározásban aktív közreműködés
  • Vendégek visszajelzéseinek követése és továbbítása az üzletvezető felé
  • A munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Önálló munkavégzés a termelési területen

Elvárások:

  • Szakács szakiskola vagy szakközépiskolai végzettség, pályakezdő jelentkezését is várjuk
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Vevőorientált, innovatív személyiség
  • Kreativitás, újszerű szakmai látásmód, kezdeményező gondolkodás
  • Felelőségteljes, önálló személyiség

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkavégzés

Munkaidő: 8 órás bejelentett munkaviszony több műszakban, adott esetben hétvégi munkavégzéssel

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet, illetve a 0670/519-8030-as telefonszámon.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Gyöngyöshalász
Heves
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre