Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakács

  • BITE bakery café
  • Budapest, Pest, X. kerület
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Szeretjük jól érezni magunkat a konyhán, nem tagadjuk, néha hangoskodunk, nagyokat nevetünk, összekapunk, de hamar kibékülünk, együtt élünk. Megtehetjük, mert senkit sem zavarunk, nincs vendég a házban, irodáknak szállítunk. Csak a kiküldési határidőt kell tartanunk, hogy mindent pontosan átadjunk a sofőröknek, mert a minőséghez ragaszkodunk. Hétvégén csak ritkán dolgozunk, ünnepnapokon nem nagyon vagyunk. Korán jövünk, korán megyünk, nem éjszakázunk.

Szakács

Feladataid a következők lennének:

  • Hideg és meleg konyhai készítmények előkészítése
  • Rendezvények előkészítése és lefőzése
  • Rendezvények kiküldése

Elvárások:

  • Szakács végzettség
  • Minimum alap tudás

Amit nyújtunk:

  • 8 órás bejelentett munkahely
  • Heti 5 munkanap
  • Személyzeti étkezés
  • Jól felszerelt konyhai környezet
  • Dolgozóink hűségét a 3. a 6. és a 12. hónapban béremeléssel jutalmazzuk

Munka végezés helye: X.kerületi termelőkonyhánk

Ha úgy érzed, ideális munkakör lenne számodra, akkor keress minket fényképes, szakmai önéletrajzoddal és hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre