Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 56 napja lejárt

Szakácsok

jelentkezését várjuk a XI. kerületbe – heti 5 munkanap 8 órában!

Megfelelő szakmai tudással és ambícióval rendelkező délutános szakácsot keresünk hosszútávra, folyamatosan fejlődő konyhánk fiatalos csapatába.

Várjuk jelentkezésed, amennyiben elhivatott vagy a szakmád iránt, de nem szeretnél rövid távon teljesen kiégni, fontos számodra a szabadidő és a magánélet is az elvárásoknak megfelelő munkahelyi teljesítmény mellett!

Hosszútávú, teljes munkaidőre bejelentett, fix 8 órás állást ajánlunk, ami mellett marad időd a szórakozásra is!

Jelenleg délutános műszakra várjuk a jelentkezőket heti 5 napban 14-22 óráig!

Fő feladatok:

  • nagyobb rendezvények, kisebb tréningek, ünnepi étkezések színvonalas lebonyolítása svédasztal, illetve tányérszervíz formájában
  • a 'la carte vendégek elvárt színvonalon történő kiszolgálása

Elvárások:

  • megfelelő szakképesítés
  • min. 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • megbízható, önálló, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • fiatalos csapat, folyamatos fejlődési lehetőség
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel
  • fix 8 órás bejelentett munkarend, ami mellett marad szabadidőd is

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal lehetséges.
Tel.: +36 20-433-8413

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre