www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Szakácsot

keresünk a Corvin negyedbe!

Irodaház prémium kategóriás, hamarosan nyíló üzemi éttermébe keresünk, nagykonyhai tapasztalattal rendelkező szakács munkatársakat, kizárólag hétköznapi munkavégzéssel.

Feladatok:

  • ételek készítése és tálalása
  • alapanyagok kezelése
  • nyersanyagok feldolgozása
  • konyhai kisegítő személyzet munkájának koordinálása

Elvárások:

  • szakács végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • egészségügyi alkalmasság

Előny:

  • üzemi konyhán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • étkezést biztosítunk

Munkavégzés helye: Corvin sétány/VIII kerület

Érdeklődni lehet Balogh Gyöngyvérnél a 06 20 771 04 69- telefonszámon.

Jelentkezni fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő