www.cvonline.hu

Szakács

  • A hirdetés 436 napja lejárt

Szakácsot

keresünk Budapestre!

Budapesti üzemi étterembe keresünk nagykonyhai tapasztalattal rendelkező szakács munkatársakat, kizárólag hétköznapi munkavégzéssel, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • ételek készítése és tálalása
  • alapanyagok kezelése
  • nyersanyagok feldolgozása
  • konyhai kisegítő személyzet munkájának koordinálása

Elvárások:

  • szakács végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • egészségügyi alkalmasság

Előny:

  • üzemi konyhán szerzett

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület

Érdeklődni/jelentkezni a vezetőknél 06 20 771 04 69 vagy a 06 20 357 29 99-es telefonszámon vagy fényképpel ellátott önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő