Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakács (Veszprém)

  • A hirdetés 272 napja lejárt

Szakács

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • a személyi állomány élelmezésének ellátása és biztosítása
  • a főzési technológiai folyamatok elvégzése
  • ételek kiosztásának, készételek tárolásának szabályos végrehajtása

  • szakirányú szakmunkás végzettség
  • egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés
  • rendelkeznie kell érvényes „Egészségügyi nyilatkozattal”(Egészségügyi kiskönyv)
  • magyar állampolgárság
  • magyarországi lakhely
  • büntetlen előélet

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • közétkeztetésben szerzett tapasztalat
  • HACCP vizsga megléte

Egyéb elvárások:

  • pszichés terhelhetőség
  • felelősségtudat
  • fegyelmezettség
  • csapatmunka,
  • fizikális képességek
  • együttműködési készség

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
  • felelősséget elismerő jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • széleskörű szociális juttatás
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

Jelentkezés: A szakmai önéletrajz megküldésével 2018. február 19-ig

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre