Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakács & Cukrász

  • Corinthia Hotel Budapest
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • A vendég által rendelt menük, büfék magas minőségű elkészítése és optimális tálalása;
  • Hatékony együttműködés a konyha és a szálloda más területein dolgozó kollégákkal.

Amit kínálunk:

  • Jól felszerelt cukrász és szakács üzemegység;
  • Minőségi alapanyagokkal végzett munka;
  • Túlóra elszámolás és kifizetés havonta;
  • Szervíz díj havi kifizetése;
  • Budapesti közigazgatási határáig a bejáráshoz a bérlet 100%-os visszatérítése;
  • 3. hónap után Cafeteria programra jogosultság;
  • Változatos munkavégzés vendég és rendezvények igényeinek megfelelően;
  • Szakmán belüli fejlődési és tanulási lehetőségek;
  • Hosszú távú karrierlehetőség.

Pályázatokat magyar és/vagy angol nyelven, motivációs levéllel várjuk 2019. május 30-ig!

CORINTHIA HOTEL BUDAPEST, MAGYARORSZÁG

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Cukrász, pék, Szakács
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre