Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szakács (Budapest XIII. kerület)

  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk.

A cég központjában kialakított prémium étterme, elsősorban a munkatársak igényeinek kielégítésére hivatott. A vállalat a munkatársak és a vendégek magasabb színvonalú kiszolgálása érdekében bővíteni szeretné lendületes, fiatalos csapatát, így az alábbi pozícióba keres munkatársat:

SZAKÁCS

BUDAPEST XIII.KERÜLET

Amit Neked kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett, versenyképes bérezés
  • Családbarát, fix, kiszámítható munkaidő (H-P; 6:00-15:00)
  • Szabad hétvége
  • Céges mobiltelefon + egyéb juttatások
  • Fizetett szabadság
  • Kulturált, modern munkakörnyezet

A Te feladataid:

  • Melegkonyhai ételek valamint desszertek készítése
  • Konyhai folyamatok zavartalan működésének biztosítása
  • Az előírt higiéniás és egyéb vonatkozó előírások betartása
  • Konyhával kapcsolatos raktári feladatok ellátása

Amit Tőled elvárunk:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves tapasztalat
  • Önálló, minőségi munkavégzés
  • Nagy teherbírás
  • Ápolt, kulturált megjelenés

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Szakács
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre