Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szabályozási szakértő

  • Viresol Kft.
  • Visonta, Heves
  • A hirdetés 23 napja lejárt

A 100 százalékban magyar tulajdonú Viresol Kft. Magyarország egyetlen búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

munkatársat visontai munkavégzéssel.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A felső vezetés jogi támogatása a jogszabályoknak megfelelő működés érdekében
  • A vállalat szerződéseinek jogi szempontú ellenőrzése, véleményezése, ellenjegyzése
  • Belső szabályzatok készítése és azoknak kiértékelése
  • Részvétel a beszállítókkal, partner cégekkel folytatott tárgyalásokon
  • A vállalat támogatása a hatósági eljárásokban, szükség esetén a vállalat képviselete
  • A különböző engedélyeztetési eljárásokban való hatékony részvétel
  • A jogszabályok és a releváns jogi környezet nyomon követése
  • Pályázási lehetőségek felderítése, pályázatokban való részvétel teljes körű koordinálása.

Munkakörhöz tartozó követelmények:

  • Jogi egyetemi végzettség
  • Jogtár ismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Eredmény orientált, lendületes személyiség

Előnyt jelent:

  • Jogi szakvizsga
  • 2-5 év releváns munkatapasztalat
  • Munkajogi, szerződésjogi és engedélyeztetési eljárásokban szerzett tapasztalat
  • Ipari / multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
  • Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a pozíció megnevezésével küldje el.

Helyek Visonta
Heves
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre