Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

System (Linux) administrator

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.11.13.
Jelentkezési határidő: 2018.03.31.

Budapesti székhelyű szoftverfejlesztő és tanácsadó partnerünk, a SessionBase Kft. megbízásából keresünk elhivatott, tapasztalattal rendelkező kollégát

pozícióban.

Feladatok

  • Debian / Ubuntu Linux kiszolgáló környezetben hibakeresés és javítás, önálló log elemzés, ezek alapján problémamegoldás
  • Webkiszolgáló technológiák önálló telepítése, konfigurálása, testreszabása
  • Virtualizációs technológiák (elsősorban VMware ESXi), szerver környezetek kialakítása virtuális gépekre
  • Készenlét / ügyelet – telefonos formában (1 hét/hónap)
  • Microsoft Windows kiszolgálók és Mikro Tik routerek alapvető üzemvitelében való részvételre

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Debian / Ubuntu Linux disztribúciók haladó ismerete
  • Webkiszolgáló technológiák legalább alap szintű ismerete (Apache, NGINX, MariaDB / MySQL, PHP-FPM)
  • Levelező kiszolgálók legalább alapfokú ismerete (Postfix MTA, Dovecot, Amavis / CalmAV / SpamAssassin)
  • Virtualizációs technológiák (elsősorban VMware ESXi)
  • Hajlandóság készenlét / ügyelet vállalására

Előny

  • Oracle RDBMS (*NIX környezetben) telepítésben való jártasság, illetve Oracle DBA tapasztalatok
  • Érdeklődés és hajlandóság az új technológiák és ismeretek elsajátítására
  • RHEL alapú (CentOS, Oracle Linux) disztribúciókban való jártasság
  • Script nyelvekben való jártasság: bash (haladó), python, ruby, perl, PHP
  • HA megoldásokban való jártasság: MySQL Cluster, Reverse Proxy / Load Balancer, stb.
  • Linux NetFilter jártasság: iptables, ufw, shorewall, stb.
  • Konténer virtualizációs jártasság: Docker, LXC, stb.
  • Angol nyelv társalgási (írásban / szóban) szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos szakmai kihívások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre