Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
System Developer
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.11.17.
Hirdetés azonosító: 2382081

FELADAT

Event Management alcsoportba keresünk lelkes, fejlesztői tapasztalattal és tudással rendelkező, önálló munkavégzésre alkalmas kollégát.

Feladatok:

  • Részvétel a heti/napi agilis fejlesztői telco-ban
  • Egyeztetés a product owner-rel az igényeiről és a backend oldali igények megvalósítása
  • Csoportos munkavégzés a fejlesztő kollégákkal, szoros együttműködés a frontendesekkel
  • Bugok javítása / új funkciók implementálása
  • Interface-k létrehozása különböző monitorozó rendszerekhez apikon keresztül
PROFIL

Elvárások:

  • Német/angol nyelv
  • Php nyelv alapos ismerete
  • Mysql alapos ismerete
  • Laravel framework ismerete
  • Objektum orientált programozási ismeretek
  • Mvc modell ismerete
  • Frontend ismeretek, vue.js ismerete előnyt jelent

Iratkozzon fel állásértesítőre