Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

System Analyst

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

A National Instruments Kft. új munkatársat keres System Analyst pozícióba. Az új kolléga legfőbb feladata, hogy lehetővé tegye a cég különböző területein kitűzött üzleti célok minél hatékonyabb és minél gyorsabb megvalósítását a teljes Project Management Life Cycle (PMLC) folyamatban, a project kezdetétől, az implementáción át egészen a kész megoldás támogatásáig.

Az ideális jelölt a következő kompetenciákkal rendelkezik:

  • Gyorsan tud alkalmazkodni
  • Elkötelezett a felhasználók irányába
  • Képes az általa támogatott üzleti terület gyors megismerésére, üzleti tudásának mélyítésére
  • Jó kommunikációs képességei vannak
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Képes önállóan döntéseket meghozni
  • Eredményorientált és kezdeményező
  • Konfliktus kezelésben jártas
  • Képes önállóan dolgozni

Feladatok és felelősségi körök:

  • A cég különböző területein működő üzleti- és rendszerfolyamatok vizsgálata, optimalizálása
  • Fejlesztési igények összegyűjtése és pontosítása szorosan együttműködve az üzleti területekkel
  • Rendszerkövetelmények és specifikáció összeállítása és meghatározása
  • Projectekhez szükséges erőforrások meghatározása, ütemtervek készítése
  • Költség-megtérülés elemzése
  • Részvétel az új fejlesztések tesztelésében és támogatásában, tesztesetek előkészítése és végrehajtása
  • Fejlesztések teljes körű dokumentálása és felhasználók oktatása
  • Összekötő szerep az adott üzleti terület és az IT fejlesztők között
  • Önálló projektmenedzsment

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rendszerelemzői-, projektmenedzsment-, vagy hasonló tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség, nyitottság, analitikus gondolkodás

Előnyt jelent:

  • 2-5 éves üzleti elemzői tapasztalat
  • ERP (integrált vállalatirányítási rendszer) ismeret
  • Nemzetközi projektmenedzsment tapasztalat
  • SQL és adatbázis ismeretek
  • Agilis rendszerfejlesztési módszerek ismerete
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Adatbázis elemző, It szakértő
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing elemző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre