Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
System Administrator (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.11.17.
Hirdetés azonosító: 1656553
lejárt
FELADAT

1. Microsoft windows szervereken alapuló nemzetközi infrastruktúra adminisztrálása, működtetése, karbantartása és a felhasználók támogatása

  • Rendszerfelügyelet, karbantartás, Incident Management, Problem management, Change Management,
  • Az legfontosabb érintett szolgáltatások: Active Directory , Exchange , Hyper-V, Operating System

2. A rendszerrel kapcsolatosan felmerülő összes probléma megoldása, a rendszerleállások dokumentálása, elemzése. A hibaesemények és a beérkező kérelmek kezelése, megoldása, lezárása:

  • Az előírt folyamatok és SLA-k szerint megoldja a kéréseket, elhárítja a hibaeseményeket.
  • Major incidenteket felismeri és az előírt folyamatok szerint jelenti. (a megoldással párhuzamosan)
  • A hibaelhárítást a lehető leghamarabb elkezdi, elhárítás után elvégzi a root cause analízist.
  • A kérésekkel és/vagy hibaeseményekkel kapcsolatos információkat pontosan és rendszeresen adminisztrálja a rendszerben az előírt folyamatok és SLA-k szerint
  • Megfelelő visszajelzéseivel folyamatos tájékoztatást nyújt az ügyfeleknek a teljes folyamat során
  • Ahol ez értelmezhető, a hibaeseményeket helyesen felterjeszti a következő támogatási szintre
  • Információkat oszt meg a munkatársakkal és csoportvezetőkkel, más megoldó csoportokkal
  • A tudásbázist folyamatosan fejleszti, a megoldás során szerzett tapasztalatokkal kibővíti.

3. Eseti feladatok:

  • Riportok, jelentések elemzések készítése
  • A hatékony munkavégzést elősegítő eszközök, körülmények megteremtése, alkalmazása (tudásbázis bővítése, rendszeres részvétel megbeszéléseken, telefonos konferenciákon, rendszeres kapcsolattartás a külföldi kollégákkal, külföldi kiutazás stb.)
  • Folyamatosan fejleszti és szinten tartja tudását. (különös tekintettel az alacsony terheltségű időszakokban)

4. Csoport szintű feladatok:

  • A meglévő folyamatok ellenőrzése, javítási optimálási lehetőségek vizsgálata, javaslatok tétele
  • Dokumentáció ellenőrzése szakmai szempontból
PROFIL
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Stressz tűrő képesség
  • Nyitottság sok technológiára

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs
Iratkozzon fel állásértesítőre