www.cvonline.hu

SW tester

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.12.20.
Jelentkezési határidő: 2017.12.31.
Hirdetés azonosító: 1201608
lejárt

SW tester
Nemzetközi hátterű komplex autóipari projektek tesztelési feladatainak ellátására keresünk kollégákat!

Feladatok:
Automatikus tesztek fejlesztése autóipari applikációk kapcsán
Az alkalmazott tesztmódszerek és verifikációs eljárások továbbfejlesztése, referenciavizsgálatok definiálása
Teszt környezetek kiépítése
Dokumentációk készítése
Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
Felsőfokú, az elektronika, informatika vagy hasonló területén szerzett végzettség
Alapvető programozási ismeretek
Angol nyelv középszintű ismerete

Amit a cég nyújt:
Betekintést nyerhetsz egy piacvezető autóipari cég életébe
Versenyképes fizetés
Utazási lehetőség

Amennyiben a hírdetésünk felkeltette az érdeklődésedet várjuk angol nyelvű önéletrajzodat a regisztrációt követően.