Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Support tevékenység (13972)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIV. kerület

Hozzáadva: 2019.06.13.
Jelentkezési határidő: 2019.06.25.

A 42NET Marvin Cloud fennállása óta fáradhatatlanul azon dolgozik, hogy a rádiózás még izgalmasabb legyen, modernebbé váljon. Alkalmazásaink világszerte ismertek köszönhetően a tengerentúli és európai szakmai rendezvényeknek és annak, hogy csapatunk minden figyelmét a rádiózásnak szenteli: kutat és fejleszt, úttörő a technológiai megoldásokban. Stúdiókat építünk, újítunk fel, szoftvereket álmodunk meg, amelyeket ismert műsorvezetők nyomogatnak nap, mint nap! Büszkék vagyunk rá, hogy partnereinkkel közösen ma már több kontinensen a rádiózásban egyértelmű a 42NET jelentése! Ugye szeretnél csatlakozni ehhez a remek közösséghez?Support munkatársakat keresünk, ahol az alábbi feladatok várnak rád: Support tevékenység:

Telefonos, online személyes alkalmazástámogatás;

Beérkező hibajegyek feldolgozása, rendszerezése. A Ticketing rendszer teljeskörű kezelése

Alkalmazásleírások készítése, bővítése.

Felmérések lebonyolítása saját ügyfeleink, rádiók felé.

Felhasználói adatbázis tisztítása

Ügyeleti feladatok ellátása

Külső helyszíni jelenlétElvárások:

Jó kommunikációs képesség

Elvárás az angol vagy a szerb nyelv ismerete

Microsoft Office alapismeretek

Önálló és csapatban való munkavégzés Előny:

Tapasztalat az említett tevékenységekben

Gépjárművezetői engedély (B kategória)

Elektronikai eszközök ismerete (kábelek, csatlakozók, informatikai és hangtechnikai eszközök)

Helyek XIV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre