Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Support munkatárs (III. kerület) - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • III. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Support munkatárs

Partnerünk vállalatirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozik.

Csapatába keres új diák munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

  • Vállalatirányítási rendszerükkel kapcsolatos ügyféligények, hibabejelentések menedzselése Jira Servicedesk-en, és telefonon
  • Jira Servicedesk-en és e-mail-en beérkező igények teljeskörűségének ellenőrzése:
    • tartalmaz-e alátámasztó adatokat / képernyőképeket
  • E-mail-en érkező bejelentések rögzítése a Jira Service desk-re
  • Duplikációk észlelése
  • Ügyfelekkel való telefonos egyeztetés
  • Fejlesztőkkel való személyes egyeztetés magyarul / angolul
  • Feladat készültségének adminisztrálása a Service Desk-en

Elvárások:

  • Folyamatban lévő aktív / passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Supportban való tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség, türelem, pontosság
  • Szükséges nyelvtudás Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • iMac munkaállomás
  • Ingyen kávé, tea, víz
  • Fiatal csapat, jó hangulat, időnként céges rendezvények

Munkaidő:

  • Hétköznaponként 9 és 17:30 között

Kiválasztásnál előnyt jelent

  • IT support tapasztalat (pl. JIRA Service Desk) JAVA, SQL ismeret nagy előny

Heti óraszám

  • 30 - 40 óra

Munkavégzés helye

  • Budapest, III. kerület

Fizetés

  • Br. 1300-1600 Ft/óra
Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre