Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Support munkatárs - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 95 napja lejárt

IT területen tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk

Support munkatársat

hosszútávra.

Ha szeretnéd a munkaidőd egy fiatalos csapatban tölteni, ahol nagy hangsúlyt fektetnek a szakmai fejlődésedre, akkor jelentkezz!

Feladatok:

  • Egy országosan fontos szoftver supportálása
  • A felmerülő problémák dokumentációja és továbbítása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Érdeklődés az informatika iránt

Amit a cég biztosít:

  • Légkondival ellátott kellemes irodai környezet
  • Melegítő konyha az irodában
  • Hetente többszöri gyümölcsnap
  • Céges sport programok, túrázás, szabaduló szoba
  • Emberközpontú vezetés, fiatalos csapat
  • Változatos csapatépítő programok
  • Hosszútávú munkalehetőség feljebb lépési lehetőség
  • Képzési lehetőségek

Munkaidő:
Rugalmas, 0-24 óráig van lehetőség műszakot vállalni, így könnyen összeegyeztethető az egyetemi tanulmányokkal.

Bérezés:

  • 6-22 óráig a munkabér br. 1040 Ft/óra
  • 22-06 óráig br. 1196 Ft/óra

Heti óraszám:
20 - 28 óra

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

Fizetés:
Br. 1040-1196 Ft/óra

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre