www.cvonline.hu
Support mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Veszprém
Hozzáadva: 2018.07.15.
Jelentkezési határidő: 2018.08.24.
Hirdetés azonosító: 1721511

Veszprém megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • A vállalat által készített alkalmazások üzemeltetése Linux/Unix platformon, beleértve a telepítést, karbantartást, adminisztrációt és konfigurálást
  • Ügyféltámogatásban való részvétel
  • Aktív részvétel gondolkodást igénylő, mélyebb rétegekben lévő, rendszerszintű problémák felkutatásában és megoldásában
  • Ügyféltámogató rendszerek üzemeltetése, rendszergazdai feladatok ellátás
  • Nyitottság a tanulásra
  • Kreativitás a problémák gyökerének felkutatásában és megoldásában
  • Ügyfél orientált szemléletmód
  • Gyakorlati tapasztalat alkalmazások Linux rendszeren történő telepítésében és üzemeltetésében
  • Hálózati ismeretek (TCP/IP)
  • Szakirányú végzettség vagy releváns munkatapasztalat
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Munkahely egy jól fizető, sikeres világcégnél
  • Érdekes, motiváló feladatok
  • Napi kapcsolat amerikai és kanadai kollégákkal
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Veszprém
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.06.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre