Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Supply gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

A holland központú Royal Philips egy sokrétű technológiai vállalat, amely elsősorban az emberek életminőségének javítására törekszik az egészségügy és az életstílus területén megvalósított jelentőségteljes innovációkkal. A cég piacvezető pozíciót tölt be a női- és férfi szépségápolás, szív-, és az akut betegellátás és az otthoni egészségügy terén.
Csatlakozz Te is hozzájuk és szerezz értékes tapasztalatokat!

Feladatok:

  • Készletriportok készítése
  • Raktárkészletek felhaszálásának nyomonkövetése
  • Supply Planner Managerek munkájának napi szintű támogatása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony (lehetőség szerint min.1 évig)
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Magabiztos Excel használat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Heti 20-25 óra vállalása (rugalmasan)

Amit kínálunk:

  • Releváns szakmai tapasztalatszerzési lehetőség logisztikai területen
  • Órabér: br. 1121 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Trainee közösség, csapatépítők
  • Philips kedvezmény
  • Gyümölcsnap heti 2 alkalommal
  • Modern iroda a népliget szomszédságában

Előnyt jelent:

  • Logisztikai/Supply Chain területen folytatott tanulmányok
  • SAP ismeret

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre