Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SUPPLY CHAIN SPECIALISTA

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Fejér, Pest

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.
Szívesen dolgozna egy nagy múltra visszatekintő multinacionális vállalat alkalmazásában?

Rendelkezik legalább 5 éves, supply chain management területen szerzett szakmai tapasztalattal?

Angol nyelvtudása magabiztos, tárgyalási szintű?

Szívesen részt venne a vállalat logisztikai folyamatainak fejlesztésében (kiemelten raktározás és szállítmányozás)?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a pozíció Önnek szól!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy németországi multinacionális leányvállalat, mely piacvezető Európában. Pótkocsik, pótkocsi-alvázak és felépítmények, valamint a kapcsolódó alkatrészek kereskedelmével és szervizelésével foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Szakirányú, legalább középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 5 éves, supply chain management területen szerzett tapasztalat (kiemelten raktározás, szállítmányozás)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • LEAN szemléletmód
  • MS Office és SAP haladó szintű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
Előnyt jelent…
  • Német nyelvtudás
  • LEAN szakirányú végzettség

Milyen feladatok várnak Önre ebben a pozícióban?
  • A raktározáshoz kapcsolódó folyamatok működtetése, alkatrészellátás biztosítása
  • A raktározási és ehhez kapcsolódó szállítmányozási folyamatok fejlesztése, optimalizálása, hatékonyság növelése
  • LEAN eszközök alkalmazása
  • Hatékony és folyamatos kommunikáció a vállalat partnereivel (régióhoz tartozó leányvállalatok, végfelhasználók, szervizpartnerek)
  • A végfelhasználóktól és a szervizpartnerektől érkező reklamációk kezelése és dokumentálása
  • A szállítási folyamatok monitorozása, ellenőrzése
  • A szerviz partnerektől és a végfelhasználóktól beérkező rendelések feldolgozása, ellenőrzése
  • Beszerzési folyamatok menedzselése

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Alapbér + cafeteria
  • Célprémium
  • Céges autó
  • Szakmai, külföldi képzések

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzával!

Munkavégzés helye: Páty/Bicske
Helyek Fejér
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre