www.cvonline.hu

Supply Chain Specialist (Komárom) (INTS/4/29)

  • A hirdetés 886 napja lejárt

Stabil hátterű multinacionális kommunikációs és nyomdaipari partnercégünk komáromi telephelye számára keresünk tapasztalt ellátási lánc specialistát.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás beszállítókkal, szállítmányozókkal, gyártási egységgel, üzleti egységekkel, anyaggazdászokkal és műszaki szakértőkkel
  • A hatékony szállítmányozás megtervezése
  • Készletgazdálkodás, új beszállítói vonal kialakítása
  • Megtakarítási és folyamatfejlesztési lehetőségek meghatározása
  • Teljesítménymutatók felülvizsgálata, javaslattétel a szolgáltatások javítására
  • Ár- és költségelemzési riportok összeállítása, elemzése
  • Az ellátási lánc vezetés támogatása
  • Beszállítói auditokon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan logisztikai
  • Legalább három év szakmai tapasztalat (logisztika, beszerzés, tervezés területén szerzett)
  • Tapasztalat a beszállítói auditok lebonyolításában
  • Tapasztalat a fő teljesítménymutatók meghatározásában és mérésében
  • Papír alapú csomagolástechnika területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Lengyel, cseh vagy szlovák nyelvismeret előnyt jelent
  • MS Office ismeret, gyakorlat
  • Megbízható munkavégzés, elemzőkészség, projektszemlélet

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Komárom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.08.24.