www.cvonline.hu

Supply Chain Coordinator (Team Leader)

  • A hirdetés 76 napja lejárt

Pozíció leírása:

Irányítása alá tartozó szállítmányozási, Customer Service és adminisztratív területek hatékony működésének biztosítása;
Beosztottak (7-8 fő) operatív irányítása;
Vevői reklamációk kezelése, kivizsgálása;
Partnercégekkel történő kapcsolattartás;
Felmerülő problémák hatékony kezelése;
Információadás a menedzsment részére, riportok és kiértékelések készítése;
A mérőszámrendszer (KPI) céljainak betartatása;
Számlázási feladatok;
Folyamatok folyamatos fejlesztése.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Releváns gyártó vagy logisztikai szolgálató vállalatnál szerzett legalább 4-5 év szakmai tapasztalat
Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
ERP rendszer ismeret
Kiváló kommunikációs és probléma megoldó képesség

Előny:

Legalább 1-2 év vezetői / csoportvezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budaörs régió

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-1-231-0367, +36 30-837-5258

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria
Felelősségteljes munkakör
Igényes munkakörnyezet
Fejlődési lehetőség cégen belül
Fejlődő, stabil vállalati háttér
Képzések, tréningek