www.cvonline.hu

Supplier Quality Engineer

  • A hirdetés 18 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Fejlesztési osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Proaktív Beszállítói Kockázatelemzés, Potenciális Beszállítói Audit Nomináció előtt
  • Technikai, Gyárthatósági vizsgálat és Implementációs Időterv készítés és betartatás
  • Szériagyártás Jóváhagyásának (PPAP) előkészítése és lebonyolítás támogatása
  • Kapacitás audit (R@R)
  • Beszállítói teljesítmény-értékelés követése és folyamatos fejlesztése

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Gépész, Műszaki felsőfokú végzettség
  • 3-5 év beszállítói minőségfejlesztési tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Autóipari Minőségügyi Rendszerszabványok ismerete és releváns auditori tapasztalat
  • Proaktív, határozott, hatékonyságot szem előtt tartó hozzáállás
  • Jó kommunikációs, és problémamegoldó készség
  • „B” kategóriás jogosítvány (~60% üzleti utazás)
  • Német Nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat várunk.

Helyek Békés
Orosháza
Békéscsaba
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási mérnök, Szállítási projekt menedzser
Gyártás / Termelés > Belső ellenőr, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.04.