Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Supervisor

  • U-Shin Europe Kft.
  • Kisbér, Komárom-Esztergom
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Supervisor

A U-Shin Europe Gépjárműalkatrész Gyártó- és Kereskedelmi Kft. új munkatársat keres supervisori munkakörbe kisbéri munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő üzem szakmai vezetése
  • 24 fő szakmai irányítása, munkáltatói jogok egy részének gyakorlása
  • Gyártás szervezése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (főiskola, egyetem, BSc., MSc)
  • Szakmai tapasztalat műanyag fröccsöntésben min. 3 év

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó szervezőképesség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Egyedülálló egészségbiztosítás

Jelentkezéseket várjuk!

Helyek Kisbér
Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre