www.cvonline.hu

Stúdiókoordinátor

  • A hirdetés 1438 napja lejárt

Budapesti zenei kiadó keres

stúdiókoordinátort,

kinek feladata a különböző kiadványok felvételeinek teljes körű bonyolítása (elsősorban telefonos kommunikáció), a stúdió egyéb tevékenységeinek (hangszer és próbaterem-bérbeadás) ügyintézése. Olyan kollegát keresünk, aki rendkívül igényes saját munkájával és környezetével - precizitást ad és vár el.

Személyesen részt vesz a különféle stúdióval kapcsolatos eseményeken és felvételeken, felügyeli azok lefolyását. A stúdió az anyavállalatól távol, külön lokáción helyezkedik el, így a keresett személy a cég első számú képviselője a stúdióban. Az ideális jelentkező jó szervező, kommunikatív és képes a sokszínű partneri kör igényeit empatikusan kezelni.

Feladatok:

  • Stúdió teljes körű üzemeltetése, az ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése,- Egyeztetés és kapcsolattartás a vállalat pénzügyi és adminisztratív részlegeivel,
  • Felvételekhez kapcsolódó gyártásvezetői teendők ellátása,
  • Partnerekkel (művészek, beszállítók, bérlők, zenei munkatársak, stb.) való teljes körű kapcsolattartás,
  • Stúdiókiadással kapcsolatos megkeresések ügyintézése, új bérlők felkutatása.

Elvárások:

  • Legalább 3 év partnerkapcsolati területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • Önálló munkavégzés,
  • Rugalmas munkaidő tolerálása.

Előny:

  • Közgazdasági vagy könyvelési ismeretek.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés fényképes, szakmai önéletrajzzal az alábbi címen, február 10-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő