www.cvonline.hu

Strukturált és projektfinanszírozási munkatárs

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2018.07.20.
Jelentkezési határidő: 2018.08.16.

Speciális projekt hitelezési csapatunkba keresünk új munkatársat.  Ez a típusú projekthitelezés (vagyis jövőbeli cash-flow-n alapuló finanszírozás) elsősorban az energetikai, telekommunikációs, és infrastruktúra szektorokban történik, illetve cégakvizíciós hitelek nyújtását is magába foglalja az előbbiek mellett számos további iparágban. Tekintettel az OTP Csoport regionális jelenlétére, a magyarországi finanszírozás mellett a terület tevékenységének jelentős részét teszi ki a leánybanki országokban történő finanszírozás.

FELADATOK:

  • A meglévő portfolióban lévő projektek, illetve új finanszírozási ügyletek menedzselésével kapcsolatos feladatokban való közreműködés az alábbi területeken:
  • Bank speciális finanszírozási területén egyedi hitelügyletek komplex kezelése
  • Beérkező hitelkérelmek és kapcsolódó dokumentációk értékelése, projektkockázatok felmérése
  • Piacelemzések elkészítése
  • Projekt pénzügyi modelljének elkészítése, illetve auditálása
  • Finanszírozási struktúra kidolgozása
  • Előterjesztési dokumentáció összeállítása
  • Részvétel a jogi, műszaki és biztosítási átvilágításban
  • Finanszírozási dokumentáció kidolgozása
  • Hitelfelvevő, társfinanszírozók és tanácsadók koordinálása
  • Lehívások ügyintézése, ügynöki feladatok ellátása
  • Projekt-monitoring
  • Kapcsolódó belső banki adminisztrációs feladatok ellátása.

AKIT KERESÜNK:

  • Pénzügyi / gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 1-2 év projektfinanszírozási VAGY 4-5 év corporate finanszírozási területen szerzett munkatapasztalat
  • Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Komplex gondolkodási képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Felelősségvállalási képesség
  • Motiváltság
  • Megbízhatóság
  • Csapatmunka
  • Terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. Babér utca 9.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Finanszírozás, Hitel menedzser, Hitelspecialista
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági tanácsadó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre