Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

STRATÉGIAI IGAZGATÓ (13-9124)

HumanField Kft.
Régió: Pest, Fejér, Budapest

Hozzáadva: 2019.01.22.
Jelentkezési határidő: 2019.02.01.

Megbízható gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

STRATÉGIAI IGAZGATÓ
(13-9124)

pozícióba.

Feladatok:

  • Műszaki, minőségügyi, informatikai, üzletfejlesztési és beruházási osztályok vezetése osztályvezetőkön keresztül (kb.35 fő közvetett vezetése),
  • Beosztott vezetők munkájának irányítása, ellenőrzése,
  • A cég stratégiai fejlesztéseinek meghatározása,
  • Szakmai utasítások, belső szabályzatok kiadása,
  • Ügyvezető igazgató munkájának szakmai támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: kohómérnöki, anyagmérnöki végzettség),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (előny: német nyelvtudás),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: gépgyártás területén szerzett fejlesztési vezető tapasztalat).

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet, biztos háttér,
  • Versenyképes bérezés, éves prémium,
  • Céges autó magánhasználatra is,
  • Céges lakás biztosítása.

A munkavégzés helye: Fejér és Pest megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-9124”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Pest
Fejér
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Operatív vezérigazgató, Technikai igazgató
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre