Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.11.27.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Nemzetközi járműipari nagyvállalat nyugat-dunántúli gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Különböző termékek (szerszámok, gépek, alkatrészek) beszerzése
  • Új beszállítók felkutatása, árajánlatok bekérése, ártárgyalások lebonyolítása
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartása
  • Beszállítók teljesítményének értékelése, fejlesztése
  • Új termék bevezetési projektek támogatása
  • Együttműködés a társterületekkel és az anyavállalattal

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki vagy kereskedelmi)
  • Min. 3-4 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet – rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatáscsomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató közeg

A munkavégzés helye

Nyugat-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: STRATÉGIAI BESZERZŐ, Nyugat-Dunántúl

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre