Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol komplex beszerzési projektekért felelhetsz?
Szívesen dolgoznál egy különleges környezetben és végeznél olyan munkát, melynek eredményét több millióan láthatják?
Van legalább 2 éves tapasztalatod stratégiai beszerzésben és emellett jól beszélsz angolul?

HA, igennel válaszoltál a fenti kérdésekre, olvass tovább, mert ez a Te nagy lehetőséged!

Partnerünk Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. A fejlesztési terv részeként számos változatos projekt van most folyamatban náluk. Bővülő direkt beszerzési csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladataid lesznek?

  • Elsősorban beruházásokhoz, karbantartásokhoz kapcsolódó kategóriák (beleértve tárgyalások, elektronikus licitek, szerződéskötések) kezelése
  • A működéshez közvetlenül kapcsolódó és szükséges anyagok illetve szolgáltatások pályáztatása
  • A kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése, pro-aktív hozzáállás a beszállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez - részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előminősítésében és értékelésében
  • Aktív használata a BUD e-beszerzési és SAP használat

Milyen követelményeknek kell megfelelned?
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 2 éves releváns (beszerzési és/vagy projekt management és/vagy beruházási) tapasztalat
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú végzettség
  • Együttműködés, csapatmunkára való készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság

Előnyben részesítjük, amennyiben rendelkezel..
  • SAP, e-beszerzési rendszer ismeretével
  • Mérnöki szaktudással/előképzettséggel

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Piacképes alapbért
  • Különleges nemzetközi munkakörnyezetet
  • Fejlődési lehetőséget
  • Kihívást jelentő, változatos projekteket
  • Összetartó csapatot

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.12.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre