Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Stratégiai Beszerző

HAYS Hungary Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.11.20.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Medical – Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Az Ön új cége/
Stratégiai Beszerző pozíció nyitott jól ismert, nemzetközi, medical partnerünk csapatában Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében.

Az Ön új pozíciója
A Stratégiai Beszerző pozícióban legfőbb feladatai:
  • beszállítói kapcsolatok kezelése és a közvetett anyagok beszerzése
  • szoros együttműködés az összes telephellyel és a globális csapattal,
  • kiadások optimalizálása a közvetett anyagokra, szolgáltatásokra Facilities Managment, MRO kategóriákban
  • globális projektek futtatása különféle anyagkategóriákban,
  • megkönnyíti és vezeti a beszállítói tárgyalásokat,

Mire van szüksége a sikerhez
A Stratégiai Beszerző pozíció betöltéséhez szükséges:
  • kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • 3 éves releváns tapasztalat stratégiai beszerzés területén
  • folyékonyan angol nyelvtudás
  • erős tárgyalási képesség, stratégiai gondolkodás, műszaki beállítottság

Mire számíthat partnerünktől
A vállalat a magyar medical piac stabil és meghatározó szereplője. A vállalat Magyarországon két folyamatosan bővülő és regionális disztribúció szempontjából kiemelkedő fontosságú telephellyel van jelen, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei telephelyükre akár azonnali kezdéssel várják az új kollégát.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre