Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

  • Viessmann Technika Dombóvár Kft.
  • Dombóvár, Tolna
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatai lesznek:

  • Proaktív részvétel a beszerzési osztály tevékenységére vonatkozó szabályzatok kidolgozásában és fejlesztési munkában.
  • Beszerzési igények összesítése, értékelése.
  • Költségelemzés, megtakarítási potenciálok feltárása.
  • Költségoptimalizálás a piacon elérhető módszerek alkalmazásával.
  • Komplett pályáztatások végrehajtása (ajánlati felhívások, dokumentációk elkészítése, ajánlatok értékelése, döntés-előkészítés, stb.).
  • Ártárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása.
  • Beszállítói piackutatás, elemzés, potenciális ajánlattevői lista bővítése.
  • Beszállítókkal, igénylőkkel és egyéb szakterületekkel történő folyamatos kapcsolattartás.

Amit elvárunk Öntől:

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.
  • Beszerzési vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Office programok professzionális használata.
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség.
  • Erős ártárgyalási képesség.
  • Határozott és magabiztos fellépés.

Jelentkezésénél előnyt jelent:

  • Ipari gyártó/termelő cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség.
  • SAP ismerete.

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Ha úgy érzi szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el magyar és angol/ német nyelvű szakmai önéletrajzát.

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre