Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

  • My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Vegyipari gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe Miskolc közvetlen vonzáskörzetébe:

Feladatok:

  • Beszerzési stratégiák meghatározása,
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötések lebonyolítása,
  • Ártárgyalások szervezése, előkészítése, önálló levezetése,
  • Meglévő és leendő ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás,
  • A beszerzési csoport munkájának koordinációja,
  • A beszerzési folyamatot támogató informatikai rendszerek felügyelete,
  • Kapcsolattartás a cégcsoport valamint a tagvállalatok beszerzési vezetőivel (német, osztrák, lengyel, román),
  • Részvétel cégcsoport szintű projektekben, bizonyos termékcsoportok cégcsoport szintű leadbuyere,
  • Riportálás a cégvezetés felé.

Elvárások:

  • Műszaki/gazdasági/logisztikai felsőfokú végzettség,
  • Magas szintű angol nyelvtudás, amely a napi munkavégzéshez szükséges,
  • Beszerzési területen szerzett több éves szakmai tapasztalat,
  • Magabiztos fellépés, proaktív hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési csomag egyéni megállapodás alapján,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Stabil cégháttér, korrekt munkakörülmények,
  • Nyugodt légkör, összetartó csapat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (Link megjelenítése) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével .Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Szállítási projekt menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre