Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

Régió: Győr-Moson-Sopron

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.25.
Jelentkezési határidő: 2018.10.22.
Hirdetés azonosító: 1868489

Stratégiai Beszerző
Autóipar Győr-Moson-Sopron megye

Az Ön új cége
Stratégiai Beszerző pozíció jól ismert, nemzetközi, autóipari partnerünk csapatában Győr-Moson-Sopron megyében.

Az Ön új pozíciója
A Stratégiai Beszerző pozícióban feladata lesz a különböző gyártási lokációkban megvalósuló projektek fejlesztése és támogatása, a piac, illetve a versenytársak folyamatos nyomonkövetése, bechmarking. Felelős lesz a kategória - elektronikai komponensek - beszerzéséért, beleértve az ártárgyalásokat és a hosszú távú együttműködések megszervezését. Feladata lesz a beszállítói szerződések létrehozása, a beszállítók értékelése. A teljes költségcsökkentés érdekében részt vesz a globális beszállítók felkutatásában és kiválasztásában.

Mire van szüksége a sikerhez
A Stratégiai Beszerző pozíció betöltéséhez felsőfokú mérnöki és/vagy közgazdász végzettség, minimum 3 éves elektronikai ipari stratégiai beszerzői tapasztalat és tárgyalóképes angol nyelvtudás szükséges.

Mire számíthat partnerünktől
A vállalat a magyar autóipar folyamatosan bővülő, stabil és meghatározó szereplője. A vállalatnál folyamatos kapacitás bővítés és technológiai fejlesztés zajlik, ezért folyamatosan várják az új kollégákat.

Éves juttatási csomag: 8.400.000 Ft-tól

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Központi raktáros - Győr

Man at Work Kft.

Központi raktáros Feladatok: Árubeérkezés, be...
Győr, Győr-Moson-Sopron

Logisztikai ügyintéző (több műszakos / éjszakás munkarend)

Direkt-Trans Kft.

Nemzetközi logisztikai szolgáltató vállalat győ...

Logisztikai ügyintéző - Fuvarkövető (több műszakos munkarend)