Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző | Strategic Buyer - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 110 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Beszerzési stratégia kialakítása, végrehajtása és az ezzel kapcsolatos projektek menedzselése. Kapcsolattartás a beszállítókkal. Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések- és keretszerződések kötése. Költségcsökkentési project lehetőségek felkutatása és végrehajtása. Beszállítók teljesítményének értékelése, akcióterv készítése és azok nyomon követése. Beszállítók kapacitás-, képesség-, ár- és minőségkontrollja. Beszállítók fejlesztésének támogatása.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Legalább 5 éves gyártó cégnél szerzett stratégiai beszerzői tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás Változásmenedzsment koordinálásában szerzett gyakorlat Mechanikai komponens termékcsoport ismerete

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2017.11.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre