Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző (mérnöki végzettséggel, Tatabánya)

  • Hire-One Kft.
  • Tatabánya
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Pozíció leírása:

Új beszállítók felkutatása, beszállítók kiválasztása (direkt anyagok + gépek beszerzése);
Árajánlatok bekérése és értékelése, műszaki és költségelemzése;
Ártárgyalás lefolytatása;
Beszállítók értékelése,fejlesztése;
Projektek támogatása beszerzés oldalról;
Beszerzett tételekre vonatkozó megtakarítási, költségracionalizálási projektek indítása és kivitelezése.

Követelmények:

Egyetemi/ főiskolai műszaki végzettség (GÉPÉSZ-, VILLAMOS-, MECHATRONIKAI MÉRNÖK, MŰSZAKI MENEDZSER)
Min. 3-5 év gyártó vállalatnál szerzett stratégiai beszerzői tapasztalat
Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya régió

Az állásra jelentkezni a http://E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőbe kérem írja be: Stratégiai beszerző, Tatabánya régió
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 306 7410

Amit nyújtunk

Komoly szakmai lehetőség, egy támogató közegben.
Szakmai kihívás, emberi megbecsüléssel párosulva.
Munkaidőben elvégezhető feladatok (work-life-balance).
Motiváló bérezés, kiemelt juttatási rendszerrel párosulva. Ezt az interjún tudjuk egyeztetni egymással.

Helyek Tatabánya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre