Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ (14-9408)

HumanField Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.05.26.
Jelentkezési határidő: 2019.06.05.

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

STRATÉGIAI BESZERZŐ
(14-9408)

pozícióba.

Feladatok:

  • Beszerzési eljárások előkészítése, tendereztetése,
  • Tárgyalások, szerződéskötések, megrendelések bonyolítása,
  • Költségcsökkentő ötletek kivitelezése, árkalkuláció,
  • Beszállítói kör bővítése, kapcsolattartás,
  • Folyamatok optimalizálásában való részvétel.

Elvárások:

  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Beszerzésben szerzett tapasztalat gyártócégnél.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Pest megye dél-keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9408”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Szállítási mérnök, Szállítási projekt menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre