Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Stratégiai beszerzési szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Az OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  •  Részvétel IT alkalmazás fejlesztés, üzemeltetés és infrastruktúra területekhez kapcsolódó termékek/szolgáltatások beszerzési stratégiájának kialakításában és végrehajtásában
  • Szállítói bázis kiépítése, frissítése, kapcsolattartás a szállítókkal
  • Új szállítók felkutatása, szállítók bevezetése, termék/szállító váltások lebonyolítása
  • Meglévő beszerzési csatornák optimalizálása
  • Versenyeztetés, tenderek végrehajtása, meglévő beszerzési eljárások optimalizálása, a Bank számára előnyös, költségtakarékos megoldások biztosítása
  • Meglévő szerződések felülvizsgálata, újratárgyalása, szerződésmenedzsment
  • Hatékony és transzparens beszerzés megvalósítása
  • Beszerzési projektek menedzselése
  • Megtakarítások realizálása
  • Proaktív beszerzés megvalósítása igénylői és szállítói oldalon egyaránt
  • Dokumentációk készítése, szabályozás
  • Beszerzés sablon dokumentumainak karban tartása

Akit keresünk:

  • IT Stratégiai beszerzői munkakörben szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat
  • Műszaki és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Kiemelkedő tárgyalási és kommunikációs készségek
  • Önállóság, jó projektvezetői képességek, határozottság, kollaborációs képesség, ügyfél orientáltság
  • Jártasság vezetői riportok készítésében
  • Döntéshozatali és felelősségvállalási képesség és hajlandóság
  • Pontosság, alaposság, proaktivitás
  • Lelkiismeretes, megbízható munkavégzés, eredmény és megoldás orientált hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi szektorban szerzett beszerzési munkatapasztalat
  • Logisztikai/külkereskedelmi felsőfokú végzettség
  • Releváns projektvezetési tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Jártasság Integrált vállalatirányítási rendszerek (SAP/Oracle, stb.) beszerzési moduljaiban
  • Vendor menedzsment területen szerzett tapasztalat

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Hajózási szakértő, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre