Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Stratégiai beszerzési koordinátor

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • A hirdetés 112 napja lejárt
Ügyfelünk a gázszolgáltatói szektorban tevékenykedő piacvezető cég, mely jelenleg munkatársat keres Stratégiai beszerzési koordinátori pozícióra.
- A vállalat főbb folyamatait érintő, anyag illetve szolgáltatás beszerzések előkészítése,lebonyolítása, irányelvek kidolgozása,szállítói szerződések menedzselése, beszállítók auditálása
- Speciális beszerzések mint logisztikai szolgáltatások beszerzése illetve IT/HW-ek beszerzése
- Marketing anyagok beszerzése stratégiai beszerző bevonásával
- Beszállítói piac feltérképezése, folyamatos monitorozása, beszállítói kiválasztás, beszállítók minősítése, értékelése.
- Kollégák szakmai irányítása
- Beszerzéssel kapcsolatos adminisztrációs terhek könnyítése.

Elvárás

- Több éves beszerzői tapasztalat.
- Erős PC felhasználói ismeretek, táblázatkezelő magas szintű ismerete.
- NAV/SAP ismerete.
- Jogosítvány.
- Műszaki alapképzettség.
- Tárgyalástechnika, érdekérvényesítő képesség.

Amit nyújtunk

- Versenyképes juttatás.
- Kreatív munkakör
- központi beszerzés kialakítása
- home office

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2018.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Beszerzési mérnök

Randstad Hungary Kft.

Megbízónk, egy nemzetközi hátterű integrált ing...
Budapest

BESZERZÉSI MUNKATÁRS

Officium Szolgáltató Kft.

BESZERZÉSI MUNKATÁRS Feladatok: Beszállítói ajá...
Budapest, Pest

Beszerzési munkatárs

Tornádó International Kft

Magyarország egyik piacvezető egyedi, különlege...
Hódmezővásárhely, Csongrád