www.cvonline.hu

Stratégiai anyagbeszerző

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

Az ANDRITZ Kft. az Andritz Group globálisan elismert gép- és berendezésgyártó vállalatcsoport tagja. Magyarországi vállalatunk a nemzetközi csoport stratégiai fontosságú tagjaként modern, európai szinten is egyedülálló gépparkkal és termékválasztékkal rendelkezik, és folyamatos növekedés, valamint termékválaszték-bővülés jellemzi.

Főbb feladatok:

  • stratégiai anyagok beszerzése
  • tárgyalás a beszállítókkal
  • reklamációk kezelése
  • havi, heti riportok készítése
  • megtakarítási potenciálok keresése
  • potenciális beszállítói források felkutatása
  • részvétel az éves beszerzési terv összeállításában
  • beszállítói szerződések előkészítése, megkötése
  • megrendelések teljesítésének ellenőrzése, nyomon követése
  • beszerzések dokumentálása
  • ajánlatkérések összeállítása
  • beszállítók versenyeztetése
  • beszerzési költségek racionalizálása

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • gépészmérnök (anyag- vagy hegesztőmérnök) végzettség
  • aktív, tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • MS Excel kiváló, egyéb MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • agilis, érdekérvényesítő személyiség
  • kiemelkedő kommunikációs és tárgyalóképesség
  • logikus gondolkodás, kiváló szervezőkészség
  • csapatmunkára való hajlandóság
  • terhelhetőség

Előny:

  • további idegen nyelv(ek) ismerete
  • J.D. Edwards vállalatirányítási rendszer ismerete

Juttatások:

  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil háttér, multinacionális környezet
  • komplex, kihívást jelentő feladatok
  • fejlődési lehetőség

Pályakezdők, végzős diákok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Tiszakécske (Kecskeméttől 35 km-re)

Magyar és angol/német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk a jelentkezéseket.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol