www.cvonline.hu
Storage szakértő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.03.19.
Jelentkezési határidő: 2012.04.04.
Hirdetés azonosító: 308851
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnerünk számára keresünk Storage szakértőt.

Feladat:

SAN/NAS tárolók tervezése, üzemeltetése,

Második és harmadik szintű IT támogatás biztosítása, beleértve a hibakeresést, a szállító együttműködésével,

Új IT rendszerek kialakítása, hozzájuk kapcsolódó storage rendszerek tervezése, konfigurálása, üzemeltetése,

Üzemeltetési folyamatok automatizálása, optimalizálása és dokumentálása.

Elvárás:

Egyetemi, vagy főiskolai szakirányú végzettség,

Legalább középfokú angol nyelvtudás,

Legalább  4 év SAN/NAS tárolók komplex üzemeltetésben szerzett gyakorlat,

SAN/NAS rendszerek tervezésében, konfigurálásában szerzett tapasztalat,

Gyakorlat a változás-, probléma-, hiba- és konfiguráció-menedzsment területeken,

Pontos, megbízható munkavégzés.

Előny:

NetApp Certifications (NCDA, NCIE),

SNIA Certifications (SCSP, SCSE),

Brocade Certifications (BCFP, BCSM),

Unix és Windows rendszerek ismerete.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,

Ergonómikus, modern munkakörnyezet,

Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén,

Karrier lehetőség,

Fiatal és dinamikus csapat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mailcímre, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot a 30/547-84-14-es vagy a 30/551-2323-as telefonszámok egyikén.

Kategória
IT / Informatika
Régió