www.cvonline.hu

Storage Rendszeradminisztrátor

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

A National Instruments Debreceni telephelyére, IT csapatunkba keresünk tapasztalattal rendelkező

Storage Rendszeradminisztrátort.

Várjuk jelentkezésedet amennyiben egy fiatalos és dinamikusan fejlődő csapatban szeretnél dolgozni, valamint rendelkezel szakmai tapasztalattal storage, backup, valamint szerver virtualizációs rendszerek üzemeltetése terén.

Feladatok és felelősségi körök

  • NAS valamint Cloud Storage rendszerek üzemeltetése és támogatása
  • Storage rendszerek analizálása, valamint teljesítmény riportok készítése
  • Adatmentési rendszerek üzemeltetése és támogatása
  • Szerver virtualizációs rendszerek üzemeltetése
  • Rendszerdokumentáció készítés és karbantartás
  • Adatközpont üzemeltetés
  • Globális csapatban való munkavégzés

Feltételek

  • Minimum 1 év Storage rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Adatmentési rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Szerver virtualizációs tapasztalat
  • CIFS valamint NFS protokollok stabil ismerete
  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • Képesség új technológiák gyors elsajátítására,
  • Önálló, pontos és megbízható munkavégzés.

Előnyt jelent

  • NetApp Storage rendszeradminisztrációs tapasztalat
  • EMC Networker backup rendszeradminisztrációs tapasztalat
  • VMware szerver virtualizációs ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre